» » До Дня Гідності і Свободи

До Дня Гідності і Свободи

У центральній бібліотеці відбулася презентація збірки патріотичної лірики «Ми – великий народ! І пора почуватись великими».

В її ході присутні слухали хвилюючу розповідь про події на Майдані та Сході країни, огляд творів українських письменників, зі сторінок яких говорили майданівці та захисники єдності України, акцентувалась увага на тому, що не тільки зброєю захищається гідність і свобода держави. Наповненню цих понять перш за все сприяє слово. І прикладом є твори учасників конкурсу патріотичної лірики пам’яті Леоніда Тереховича, проведеного центральною бібліотекою. Зібрані під однією обкладинкою, вони є потужним посилом любові до своєї землі, співпереживання, віри і надії на її гідне майбуття.

Кращі поезії Ольги Лантух, Катерини Конаневич, Тетяни Нескоромних-Таланцевої, Наталії Сапун пролунали у виконанні провідного бібліотекаря Світлани Вітинник та бібліографа Тетяни Козимір.

Про необхідність донести їх до якнайбільшої кількості читачів говорив заступник голови Сновської міської ради Іван Орда, вважаючи це обов’язком бібліотекарів.

Для старшокласників ЗОШ № 1 у центральній бібліотеці пройшов урок патріотизму «Україна у нас одна». Функціонує книжкова виставка «Україна-територія гідності і свободи».

В Сновському історичному музеї була проведена екскурсія для учнів Сновської ЗОШ №2 на тему «Революція Гідності в Україні. Хроніка подій. Участь наших земляків у подіях на Майдані восени 2013 та навесні 2014 років.»  На даному заході присутні були ознайомлені з документальними матеріалами з фондів музею, що стосуються тих героїчних та водночас трагічних подій в історії нашої держави та  тематичною виставкою, на якій представлені документи, світлини,  особисті речі та інші матеріали наших земляків, учасників подій.

За інформацією відділу культури і туризму Сновської міської ради

 

Leave a Reply