» » До Дня місцевого самоврядування

До Дня місцевого самоврядування

6 грудня в залі засідань міської ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.

В заході взяли участь посадові особи, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, керівники районної державної адміністрації, обласної та районної організації профспілки працівників державних установ, учні навчальних закладів району – переможці конкурсу «Громада майбутнього».

Початок зібрання було розпочато під традиційне звучання Державного Гімну України.

З привітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх звернувся міський голова Олександр Медведьов та вручив Почесну  грамоту Чернігівської обласної ради начальнику фінансового відділу Сновської міськради Ліні Савченко та Подяку обласної ради начальнику відділу господарського забезпечення Валерію Коваленко.

За багаторічну, сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами та Подяками Сновської міської ради були відзначені працівники органів місцевого самоврядування, депутати, в.о. старост та діловоди.

Подякувавши на багаторічну роботу в органах місцевого самоврядування, небайдужість до долі громади, за активну життєву позицію, міський голова відзначив ветеранів місцевого самоврядування та вручив Подяки Тетяні Кліщенко, Віталію Запорожцю, Валентині Даниловій та Галині Ісаченко.

Продовжуючи приємну місію, Олександр Медведьов привітав представників місцевого самоврядування, які напередодні та в цей день відзначали ще одне важливе для них свято – День народження.

До привітань з нагоди свята долучилася голова районної ради Ніна Кухаренко, яка вручила Почесну грамоту районної ради начальнику відділу культури і туризму Наталії Добненко.

З вітальним словом перед присутніми виступив голова Сновської райдержадміністрації Валерій Радібеда, який наголосив на важливості взаємодії між райдержадміністрацією та міськрадою. Валерій Васильович нагородив Почесною грамотою райдержадміністрації голову районної ради Ніну Кухаренку, а також відзначив Подяками депутатів Сновської районної ради Олену Кожановську  та Михайла Бодяка.

Привітати з професійним святом представників місцевого самоврядування завітала голова обласної профспілкової організації Марія Бойправ, яка нагородила Почесними грамотами заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірину Мундурс, головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту Вікторію Гладченко, головного спеціаліста господарського відділу Наталію Єфименко та в.о. старости села Заріччя Наталію Дворник.

Окрім того, перебуваючи сьогодні на урочистому зібранні, Марія Василівна виконала важливу та приємну місію – передала щирі побажання та привітання представникам місцевого самоврядування Сновщини від голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенко.

Голова районного комітету профспілки працівників державних установ Володимир Карпенко нагородив Почесними грамотами начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Тетяну Сухобок та діловода міської ради села Рогізки Аллу Приходько.

За проявлену креативність та творчість, активну життєву позицію Грамотами та пам’ятними подарунками відзначено учнів освітніх закладів Сновщини – переможців конкурсу «Громада майбутнього», які були присутні на святковому заході.

В номінації «Твір-опис»  перемогу присуджено Вікторії Циганок, Анастасії Близнюк та Юлії Росик.

Прояв фантазії та поглядів на розвиток майбутнього нашої громади учасники конкурсу проявили і у формі образотворчого мистецтва. В номінації «Малюнок» перемогу отримали Аліна Коньок, Юлія Сергієнко та Діана Омеляненко.

Не меншого натхнення та емоційності присутнім в цей день подарували привітання талановитих людей – учасників творчих колективів Сновський будинку культури та викладачі дитячої музичної школи ім. Н.Рахліна.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply