» » До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

«26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників. Щороку ми згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради майбутніх поколінь. Вічна і світла їм пам’ять!

Безмежна шана і доземний уклін вам, ліквідатори аварії, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись ви забудете ті лихі дні посеред весняного квіту. Щиро бажаю вам, вашим рідним і близьким здоров’я, щастя, сімейного затишку, добробуту і мирного неба над головою!

З повагою – міський голова Олександр Медведьов»

І сьогодні, напередодні 34-ї річниці трагедії на ЧАЕС, міський голова  Олександр Медведьов та  голова районної організації українського національного фонду допомоги інвалідам-чорнобильцям Михайло Волокушин поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя, усуваючи наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції.