» » До Дня пам’яті жертв Голодоморів

До Дня пам’яті жертв Голодоморів

У Сновську у міському парку напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів провели меморіальний захід біля пам`ятного знаку жертвам Голодомору 1932-33 років.  У заході взяли участь керівництво громади, військові, громадськість.

“Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодоморів – жертв геноциду проти українського народу. – звернувся до присутніх на заході міський голова Олександр Медведьов. – Голод в Україні у 1932-33 роках  був організований штучно, як урок покори для українців, які не хотіли йти до колективних господарств.

 Через 90 років після Голодомору росія знову застосовує методи геноциду. Дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили: Росія має на меті знищити українську націю як таку, знищити українську ідентичність, культуру, мову.

І тоді, і нині Росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал.

Геноциди і Сталіна, і Путіна спрямовані на те, щоб подолати опір українців, провчити непокірних.

Але сьогодні українці мають власну державу,  Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу! І саме завдяки цьому ми успішно протистоїмо путінському геноциду.

Тому ми вистоїмо й переможемо!

Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Схиляємо голови перед їх пам’яттю.

Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги.

Слава Україні! Героям Слава!”

Пам’ять жертв Голодомору вшанували хвилиною мовчання і залишивши запалені лампадки біля пам’ятного знаку.

У суботу, 26 листопада, о 16:00 запаліть Свічку Памʼяті на підвіконнях у своїх оселях на знак пам’яті про жертв Голодомору.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення

та зв’язків з громадськістю