» » До Дня Соборності України

До Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності — 99-ту річницю однієї з основоположних подій в історії українського державотворення — проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу.

У громаді відзначення цієї знакової події розпочалося з покладання квітів до погруддя видатного українського поета Тараса Шевченка. Керівники міста, представники установ, організацій, ветерани  вшанували пам’ять полеглих в боротьбі за Україну її захисників хвилиною мовчання.

Далі урочистості продовжилися в будинку культури за участю представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадськості.

З вітальним словом до присутніх звернувся  міський голова Олександр Медведьов, наголосивши, що свято Дня Соборності нагадує нам, що Україна – неподільна держава, і ми – єдиний народ. Лише у єдності наша сила – в прагненні жити і працювати на рідній, мирній, соборній українській землі!

За зразкове виконання військових обов’язків та з нагоди Дня Соборності України почесними Грамотами міської ради нагороджено:

  • Криволапа Олександра Михайловича – сержанта запасу;
  • Гребеннікова Олександра Сергійовича – старшого сержанта запасу;
  • Шумську Тетяну Сергіївну – молодшого сержанта запасу.

Відбувся святковий концерт за участю аматорів  будинку культури, творчих дитячих колективів, вихованців та вчителів музичної школи ім. Н.Рахліна.

В холі будинку культури всі присутні мали змогу переглянути виставку «Єднаймося заради України», яку підготували працівники центральної бібліотеки та послухати духовий оркестр музичної школи ім. Н.Рахліна під керівництвом Леоніда Рибальченка.

З нагоди Дня Соборності України у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району проведені виховні години, тематичні уроки, конкурси малюнків.

У Сновському  музеї та бібліотечних установах громади  експонувались тематичні, інформаційно-довідникові виставки, присвячені визначній події.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради.

 

 

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image