» » До Дня захисника України

До Дня захисника України

14 жовтня відзначається День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Україна вшановує тих, хто в усі часи обороняв її територію, суверенітет та мир.

З цієї нагоди 13 жовтня, в залі міської ради,  відбулись урочистості за участю міського голови Олександра Медведьова, в.о. голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, голови районної ради Ніни Кухаренко.

Участь у заході  взяли ветерани та учасники АТО, родини загиблих Героїв, військовослужбовці, представники районної організації ветеранів, воїни-афганці, чорнобильці, громадські організації.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся  міський голова Олександр Медведьов. Очільник громади   зазначив, що лише зустрівшись з війною ми по справжньому зрозуміли хто такий захисник України та побажав, аби Пресвята Богородиця оберігала всіх нас, Україну, наших захисників. Побажав всім міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотизму, земних гараздів, миру, злагоди і козацької вдачі.

Найкращим військовослужбовцям за багаторічну сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України  були вручені Почесні відзнаки:

Подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації  – Ігорю Руденку.

Подяка голови Чернігівської обласної ради –  Віктору Єрмоленку.

Почесна  грамотою міської ради –  Геннадію Нестерову .

Подяки міської ради Світлані Кутас та Антоніні Клюс.

Крім того, учасники аварії на ЧАЕС отримали пам’ятні медалі.

Захід продовжився покладанням квітів до меморіальної стели «Захисникам України», яка знаходиться у міському парку. Присутні вшанували пам’ять загиблих учасників АТО/ООС сливиною мовчання.

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю