» » До Дня захисника України: подвигу жити у наших серцях

До Дня захисника України: подвигу жити у наших серцях

12 жовтня в Сновському  будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт  з нагоди Дня захисника України за участю  міського голови Олександра Медведьова, голови райдержадміністрації Валерія Радібеди, голови районної ради Ніни Кухаренко, військового комісару Сновського районного комісаріату Ігора Батюка, воїнів – інтернаціоналістів, учасників АТО (ООС), представників районної ради ветеранів, колективів організацій, установ, підприємств, громадськості.

Вітаючи присутніх міський голова Олександр Медведьов відмітив:

Це свято, яке уособлює мужність і героїзм  оборонців та визволителів рідної землі.

Нехай овіяне козацькою славою свято додасть енергії та оптимізму, сила та мужність  завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

Низький уклін нашим славним ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, за віддані роки та життя задля щасливого майбутнього українського народу. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували памʼять загиблих захисників України. За час боротьби за цілісність нашої держави двоє наших земляків віддали саме найдорожче що у них було – своє життя.

До вітальних слів на адресу захисників доєдналися керівники району  Валерій Радібеда та Ніна Кухаренко, голова ветеранської організації Людмила Кравець, військовий комісар Сновського  РВК Ігор Батюк..

З нагоди свята учасники АТО Сновщини були нагороджені  відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції” (всього 50 чол.) , Почесними Грамотами міської та районної рад, райдержадміністрації .

Музичні вітання від колективів і солістів Сновського  будинку культури, вихованців музичної школи ім.. Н.Рахліна  створили на заході святкову атмосферу і настрій.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Leave a Reply