» » До Дня захисника України: подвигу жити у наших серцях

До Дня захисника України: подвигу жити у наших серцях

13 жовтня напередодні Дня захисника України та величного свята Покрови Пресвятої Богородиці у Сновському районному будинку культури відбулися святкові  заходи за участю керівників району,  воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, керівництва військового комісаріату, представників політичних партій, керівників організацій, установ, підприємств, громадськості.

З повагою та шаною сновчан  вітали міський голова Олександр Медведьов, голова  райдержадміністрації Валерій Радібеда, районний військовий комісар Ігор Батюк. Керівники району у своїх виступах відмітили, що це свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі. Мужність та героїзм, відвага та слава – це саме ті принципи, на яких базується багатовікова історія нашого війська.

У ході заходу очільники району вручили грамоти і подяки  військовослужбовцям та подарунки юним захисникам, які ідуть на строкову військову службу восени 2017 року.

Урочистості супроводжувались творчими патріотичними виступами солістів та аматорських колективів районного будинку культури.

Всіх, хто виявив бажання бути цього дня серед учасників свята, в холі районного будинку культури вітав духовий оркестр музичної школи ім. Н.Рахліна під керівництвом Леоніда Рибальченка.

Основним лейтмотивом заходу була думка, що День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, народ і рідну землю.

Leave a Reply