» » До Дня Збройних Сил України  

До Дня Збройних Сил України  

Міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова  привітали колектив другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з нагоди Дня Збройних Сил України.

Сьогодні, під час масштабної збройної агресії російської федерації  це свято стало як ніколи важливим і особливим. Ми віримо в ЗСУ, а вони своєю щоденною службою і боротьбою за незалежність нашої держави впевнено ведуть Україну до Перемоги.

Під час зустрічі керівники громади подякували присутнім і всім воїнам Збройних Сил за мужність, героїзм і стійкість.

За військовий  професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності країни  та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесними грамотами міської ради нагороджено солдата Олександра Якубенка, старшого солдата Дмитра Канавченка та старшого лейтенанта Павла Мірошниченка. Начальник 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП Андрій Ісаченко разом з міським головою вручив військовим нагороди від обласного керівництва.

Продовженням заходів до Дня Збройних Сил України стало  вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, які захищали нашу країну від ворога.

Керівництво громади спільно з військовослужбовцями поклали квіти до стели «Захисникам України» в міському парку.

У старостатах громади також привітали захисників України і вшанували пам`ять загиблих односельців.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю