» » До Дня Збройних Сил України  

До Дня Збройних Сил України  

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, відбулась зустріч очільника громади та керівництва райдержадміністрації з військовослужбовцями Сновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Під час зустрічі міський голова Олександр Медведьов подякував присутнім за відданість справі та мужність, з якою вони стоять на захисті територіальної цілісності нашої  держави та народу України.

За зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил Почесною грамотою Сновської міської ради нагороджено військового комісара Ігоря Батюка.

Подяку Сновської міської ради оголошено Віктору Зачепі, Олені Мохнюк та Павлу Гребенчуку.

До привітань військовослужбовців долучився заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та відзначив Подякою Сновської районної державної адміністрації Альону Пешко.

Продовженням заходів до Дня Збройних Сил України стало  вшанування пам’яті військовослужбовців, які захищаючи нашу країну та її народ, віддали найцінніше, що є в кожної людини – своє життя.

Керівництво громади та району спільно з військовослужбовцями поклали квіти до стели «Захисникам України» в міському парку.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply