» » ДО УВАГИ БЕЗРОБІТНИХ!!!

ДО УВАГИ БЕЗРОБІТНИХ!!!

Ви маєте можливість безкоштовно навчатися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту «Лінгва. Скілз» (Lingva.Skills) www.lingva.ua.

Для цього необхідно зробити кілька кроків:

  1. Звернутися до центру зайнятості, де Ви зареєстровані як безробітний, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійській мові за проектом «Lingva.Skills».
  2. Надати свою електронну адресу та ПІБ Вашому особистому консультанту – фахівцю з працевлаштування. Для реєстрації рекомендується використовувати електронну пошту gmail.com,  ukr.net,  bigmir.net,  yahoo.com,  outlook.com, i.ua або інші пошти українських провайдерів.
  3. Приблизно через тиждень отримати від особистого консультанта персональний пароль для входу в систему.
  4. Зайти на www.lingva.uaз власного комп’ютера та в розділі «Як навчатись» увійти в систему.
  5. E-mail та пароль вводити в врахуванням регістру та мови!
  6. Пройти навчання на сайті Lingva.Skills (www.lingva.ua). Навчання доступне у будь-який зручний для Вас час. Ви самі коригуєте час та темп навчання. Базовий рівень знань англійської мови не має значення.
  7. Всі, хто пройшов навчання (рівень А1-А2) отримують сертифікат.

Додаткову інформацію щодо можливостей навчання на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» можна отримати Сновському районному центрі зайнятості за адресою: М. Сновськ, вул. Петра Сагайдачного, 1 а   або за телефоном  2–12–00.

Leave a Reply