» » До уваги діючих та майбутніх підприємців Сновської громади!

До уваги діючих та майбутніх підприємців Сновської громади!

Сновська міська рада запрошує активних громадян, які мають наміри розпочати власну справу, або є діючими підприємцями, 15 вересня 2020 р. безкоштовно відвідати тренінг на тему: «Розпочни свій бізнес», який проводить Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за підтримки Посольства США в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine).
Тренінг складається з двох етапів. Перший етап відбувся 15.07.2020 р.  Другий етап відбудеться 15 вересня, о 10:00 год. в залі засідань міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Незалежності, 19 (ІІ поверх). .
В ході першого тренінгу слухачі вже опрацювали питання бізнес-ідеї, підготовки маркетингового плану, дізналися про процеси організації та управління підприємством, роботу з персоналом. 15 вересня планується ознайомитися з питаннями закупівель та розрахункових операцій  підприємства, фінансового планування та можливості залучення стартового капіталу (грантів).

Дана методологія розроблена Міжнародною організацією праці, і апробована не тільки в Україні, а й в інших країнах світу.
Навчання проводять сертифіковані тренери, які вже мають багаторічний досвід роботи в даному напрямку.
По закінченні тренінгу підводяться підсумки, слухачі отримають  відповідні сертифікати.
Оскільки проєкт фінансується Посольством США в Україні, витрати по проведенню, харчування (обід та перерва на каву) беруть на себе організатори.
Якщо Вас зацікавила дана інформація і Ви бажаєте взяти участь в заході, просимо звернутися у відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради до 14:00 11.09.2020 року за адресою: м. Сновськ, вул.Незалежності, 19, каб. 16 для попередньої реєстрації або зателефонувати за номером: 097 185 22 16 Світлана Михайлівна, або надіслати свої дані (ПІБ) на ел.адресу: msnovsk_svetam@cg.gov.ua
У зв’язку з карантинними обмеженнями при собі мати маску.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради