» » До уваги діючих та майбутніх підприємців Сновської громади!

До уваги діючих та майбутніх підприємців Сновської громади!

Сновська міська рада запрошує активних громадян, які мають наміри розпочати власну справу, або є діючими підприємцями, 15 липня 2020 р. безкоштовно відвідати навчальні міні-курси на тему: «Започаткування власної справи», які проводить Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за підтримки Посольства США в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine).
Тренінг складається з двох етапів. Перший етап відбудеться 15.07.2020 р. о 9-45 год. в залі засідань міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Незалежності, 19 (ІІ поверх). Другий етап відбудеться в серпні, про що буде повідомлено додатково.
В ході тренінгів слухачі матимуть змогу опрацювати бізнес-ідеї, підготувати маркетинговий та фінансовий плани, дізнатися про організаційно-правові форми, закупівлі, продажі, можливості залучення стартового капіталу (грантів) і т.д. Дана методологія розроблена Міжнародною організацією праці, і апробована не тільки в Україні, а й в інших країнах світу.
Навчання будуть проводити сертифіковані тренери, які вже мають багаторічний досвід роботи в даному напрямку.
В кінці проекту планується проведення підсумкової конференції та видача відповідних сертифікатів.
Оскільки проект фінансується Посольством США в Україні, витрати по проведенню, харчування (обід та перерва на каву) беруть на себе організатори.
Якщо Вас зацікавила дана інформація і Ви бажаєте взяти участь в заході просимо звернутися у відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради до 17:00 13.07.2020 року за адресою: м. Сновськ, вул.Незалежності, 19, каб. 16 для попередньої реєстрації або зателефонувати за номером: 097 185 22 16 Світлана Михайлівна, або надіслати свої дані (ПІБ) на ел.адресу: msnovsk_svetam@cg.gov.ua
У зв’язку з карантинними обмеженнями при собі мати маску.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради