» » До уваги громадян та депутатів міської ради!

До уваги громадян та депутатів міської ради!

22 грудня  2017 року о 10.00 годині ранку в залі засідань районної ради відбудеться засідання 15 сесії міської ради восьмого скликання.

Згідно розпорядження міського голови  від 11 грудня 2017 року  №175 на розгляд сесії планується винести наступні питання:

1.     Про зміну порядку обчислення скликання сесій Сновської міської ради.
2.     Про затвердження проекту рішення (регуляторного акту) «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області».
3.     Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2018 рік.
4.     Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2018 рік.
5.    Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2018 рік.
6.     Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2018 рік».
7.     Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КУ «Сновський районний ЦПМСД» на баланс Сновської ЦРЛ.
8.     Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
9.     Про програму приватизації на 2018 рік.
10.   Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2018 рік (ЦРЛ).
11.  Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2018 рік.
12.  Про затвердження Програми забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами  на 2018 рік.
13.  Про переведення Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» на централізовану бухгалтерію Управління освіти.
14. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської районної державної адміністрації Чернігівської області.
15. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2018 рік.
16. Про затвердження Програми «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки Сновської об’єднаної громади на 2018 рік.
17. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2018 рік.
18. Про затвердження  Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей закладів освіти Сновської міської ради на 2018 рік.
19. Про затвердження  Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО, на 2018 рік.
20. Про міський бюджет на 2018 рік.
21. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 17.01.2017 року №11-1/VIII ,,Про  міський бюджет  на 2017 рік”.
22. Блок «Земельні питання».
23. Різне.

Leave a Reply