» » До уваги громадян та депутатів міської ради!

До уваги громадян та депутатів міської ради!

24 жовтня  2017 року о 10.00 годині ранку в залі засідань районної ради відбудеться засідання 12 сесії міської ради восьмого скликання.

Згідно розпорядження міського голови  від 13 жовтня 2017 року  №148 на розгляд сесії планується винести наступні питання:

 1. Про затвердження Положень про структурні підрозділи Сновської міської ради.
 2. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 3. Про затвердження Типового договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 4. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та пропорції її розподілу.
 5. Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у комунальній власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 6. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 7. Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 8. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 8 скликання «Про програму приватизації на 2017 рік» від 25 травня 2017 року № 1-7/VІІІ.
 9. Про затвердження складу Госпітальної ради.
 10. Про затвердження Програми щодо підтримки учнів Сновської  дитячої музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2017- 2021 роки.
 11. Про припинення діяльності Староборовицької бібліотеки – філії.
 12. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на здачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 13. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 14. Про ліквідацію загальноосвітнього навчального закладу Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 15. Про безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади до спільної власності  територіальних громад міста та сіл Сновського району.
 16. Про внесення змін до рішення 6 сесії міської ради 8 скликання від 27 квітня 2017 року № 7-6/VІІІ «Про затвердження Положення про  тендерний комітет Сновської міської  ради Сновського району Чернігівської області».
 17. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади.
 18. Про затвердження програми «Донори Сновського району» на 2017-2020 роки.
 19. Про затвердження програми юридичного обслуговування Сновської міської ради.
 20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.06.2017р. № 55 ,,Про розподіл та виділення коштів”.
 21. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 17.01.2017 року №11-1/VIII ,,Про міський бюджет  на 2017 рік”.
 22. Про внесення змін до структури Сновської міської ради.
 23. Про затвердження Положення про порядок з’ясування громадської думки за допомогою телекомунікаційних технологій – СМС повідомлення.
 24. Блок «Земельні питання».
 25. Різне.

Leave a Reply