» » До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!

Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів !

 На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в м. Корюківка та м. Сновськ мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзних заходів планується на 12 жовтня 2017 року, з 11.00 13.00 год. в приміщені Корюківської районної державної адміністрації  м. Корюківка, вул. Шевченка, 60) та з 14.00-16.00 в приміщені Щорської районної державної адміністрації (м. Сновськ, вул. Незалежності, 19).

Виїзд мобільних консультативних пунктів буде проведено за участю представників: Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, місцевого бюро правової допомоги, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області

Leave a Reply