» » До уваги ВПО Сновщини!

До уваги ВПО Сновщини!

Громадська організація «Лампа» розпочинає реєстрацію на отримання наборів гуманітарної допомоги у вигляді  засобів гігієни “Торбинка добра”.  📌 Хто може отримати?

▪️ Жінки та дівчата від 13 років з числа ВПО.

Термін?

▪️ Реєстрація триватиме до 31 жовтня 2023 року.  (Дата та місце отримання наборів будуть повідомлені додатково в телефонному режимі)

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/gfzSGakmrPfDprec8

 

Ми переконані, що ця підтримка допоможе вам почуватись більш впевнено та комфортно.

 

Важливо! У рамках проєкту передбачений 1 набір на сім’ю.

 

Проходження реєстрації не гарантує отримання гуманітарної допомоги.

 

Щоб отримати набір, необхідно мати при собі ОРИГІНАЛ документу, що посвідчує особу, та довідку ВПО.

 

Діяльність проводиться в рамках проєкту «БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИНЕРГІЇ»

 

###

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine\OOH Жінки в Україні  та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women`s Peace&Humanitarian Fund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#WPHFund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crisesу