» » » Розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету!

Розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету!

Нагадуємо, що в понеділок 17 травня розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету-2021.  Відповідно до Положення про Громадський бюджет процес голосування триває протягом 5 робочих днів, тобто з 17 по 21 травня.

Голосування відбуватиметься на онлайн-платформі «Громадський бюджет Сновщини» за посиланням https://snovsk.pb.org.ua. Вже зараз всі зацікавлені можуть ознайомитися з проектами, які були подані в різних категоріях (місто Сновськ – 4 проекти, великі старостинські округи – 6 проектів, середні старостинські округи – 3, малі старостинські округи – 2 проекти) та обрати свого фаворита.

Взяти участь у голосуванні зможуть громадяни України, які досягли 14 років, мають паспорт громадянина України та зареєстровані на території громади. Важливо! Свій голос можна буде віддати  лише за один проект. Користувач зможе авторизуватися за допомогою BankID (Приват Банк, Ощадбанк, Райффайзен Банк Аваль, Monobank, Укрсіббанк, ПУМБ  та ін.), електронно-цифрового підпису або шляхом реєстрації із завантаженням копії першої сторінки паспорту та сторінки з пропискою в форматі jpg, pdf.

Долучайтесь та підтримайте улюблений проект!

Відділ економічного розвитку та інвестицій   Сновської міської ради