» » До відзначення Міжнародного дня інвалідів

До відзначення Міжнародного дня інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги.

Саме з   метою  привернення уваги до  проблем осіб з обмеженими можливостям, в Сновському районному центрі зайнятості 1 грудня поточного року проведений «круглий стіл» за участю соціальних партнерів служби зайнятості та роботодавців. В заході взяли участь начальник УПСЗ Запорожець О.В., представники виконавчої дирекції ФССУ в Чернігівській області Щиглевська Ю.М. та Іллєнко І.М., начальник  відділу Сновського бюро правової допомоги Литвиненко І.С., начальник відділу державної реєстрації  актів цивільного стану  Реута Ю.В. та керівники підприємств – роботодавців.  Директор центру зайнятості Аникієнко Р.М.  детально зупинилася на роботі  з даною категорією осіб, озвучила проблеми. Кожен учасник заходу мав можливість висловити свою думку щодо даного питання.

Основне  –  увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

Сновський центр зайнятості

 

Leave a Reply