» » “Доки живе село – живе й Україна!” – під таким лозунгом проходили спортивні змагання на Сновщині

“Доки живе село – живе й Україна!” – під таким лозунгом проходили спортивні змагання на Сновщині

16 вересня Сновська об’єднана територіальна громада приймала гостей з багатьох куточків області, адже на оновленому міському спортивному комплексі проходили спортивні змагання ФСТ “Колос” АПК України серед сільських і селищних рад “Краще спортивне село Чернігівщини 2017 року”.

Захід відбувся за підтримки Сергія Гайдая, голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії України.

З вітальними словами до учасників обласних спортивних змагань звернулися Анатолій Максак, заступник голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії, Іван Орда, перший заступник голови Сновської міської ради, Володимир Примак, голова Чернігівської обласної організації ФСТ “Колос”, Володимир Ворох, голова Чернігівського обкому Профспілки працівників АПК та інші.

Під час свого виступу Анатолій Максак наголосив на необхідності на підтримці сільського спорту. А на даний час кошти, які виділяються не відповідають потребам галузі. На сьогодні обласна організація СТ “Колос” не фінансується вже майже рік, а районні відділення знаходяться на балансі місцевих бюджетів.

“Надзвичайно приємно проводити спортивні заходи на оновленому стадіоні в Сновську. Але в багатьох районах області значного покращення потребує матеріально-технічна та кадрова база місцевого спорту. Тому в пріоритеті влади має бути забезпечення освіти й здоров’я дітей та молоді й підтримка спорту на належному рівні,” – зазначив Анатолій Миколайович.

Іван Орда у зверненні до присутніх зауважив, що лише об’єднавши всі зусилля різних політичних сил серед депутського корпусу в міській раді ми досягаємо результатів на благо громади. Серед них й підтримка спорту, приділення значної уваги оновленню та капітального ремонту спортивного комплексу.

“Доки живе село – живе й Україна!” – під таким лозунгом проходили спортивні змагання. Тому розвитку фізичної культури і спорту на селі, та й в місті, зокрема, необхідно приділяти значну увагу, а також підтримувати насамперед місцевою владою. Адже це – запорука здорової нації, попередження шкідливих звичок й корисне дозвілля молоді.

Результатом змагань є перемога спортсменів с.Тур’я Сновської об’єднаної громади, які будуть представляти нашу область на Всеукраїнських змаганнях.

Leave a Reply