» » Дорогі викладачі, ветерани, учні та випускники дитячої музичної школи!

Дорогі викладачі, ветерани, учні та випускники дитячої музичної школи!

Щиро вітаю вас з 60-річним ювілеєм музичного закладу, який є гордістю нашої Сновщини.

Ваша школа – це осередок культури, традиції, пам’ять, виховання поколінь і  прищеплення любові до світової класичної музики. Все це дає гарний старт дітям  у майбутньому.

Тут завжди трудилися і трудяться гарні педагоги, професіонали своєї справи, які вміють любити дітей, терпляче їх навчати. А найкраща нагорода для вчителя – успіхи вихованців і їхні щирі слова подяки.

Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які без сумніву стали добрими, духовно багатими людьми і понесли у світ любов до музики та рідного краю. Багато з них і самі стали педагогами та нині навчають музиці дітей.

Окрема подяка колишнім  випускникам, які стали відомими музикантами і прославляють рідну школу та Сновщину в Україні і за кордоном.

Спасибі викладачам за відданість вашій  справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам, які нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Я дякую батькам, які привели сюди дітей у перший клас, а сьогодні радіють їхнім успіхам на сцені та отриманим перемогам у конкурсах різних рівнів.

Бажаю, щоб і надалі у вашій дитячі музичній школі панувала затишна творча атмосфера, де впевнено почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахували  нові юні зірки!

Щоб збувалися мрії, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий ювілейний день, а дружні привітання додали життєвої сили і надихали на нові перемоги!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ