» » Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю  вас із Днем Державного Прапора України, 27-ю річницею Незалежності України та з Днем міста Сновськ.

День Незалежності – це не просто день народження нашої країни, а світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь українців жити у власній державі. Людей, які з любов’ю творили українську націю, плекали рідну мову, мужньо боролися за рідну Україну. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні на долю нашої країни знову випали серйозні випробування, адже на сході України триває неоголошена війна, гинуть люди, захисники України і мирні мешканці. Але віримо, що українці, як це не раз вже було в нашій тисячолітній історії, вкотре витримають важкі випробування, наш народ заживе у злагоді та мирі. Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції.

У ці святкові дні дякую вам всім, мої дороги земляки, за розуміння, за вашу працю. Бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим. Щоб ми жили під синім мирним небом і з золотим хлібом на столі, про що говорять нам кольори Державного прапора України! Зичу вам міцного здоров’я, особистого щастя, добра і достатку в родинах!

     

Міський голова

    Олександр Медведьов

Leave a Reply