» » Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Щиро вітаю усіх сновчан із особливим святом, яке єднає серця тих, кому дороге наше прекрасне місто з його неповторним колоритом, традиціями і славною історією.

У літописі Сновська багато яскравих сторінок і драматичних подій, з його біографією тісно пов’язані імена відомих державних, громадських діячів, митців, літераторів.

Усі досягнення і здобутки, якими багате наше місто сьогодні, складаються з щоденної праці, знань і талантів його щирих та працьовитих жителів.

Ми з глибокою вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його традиції, боронив від ворога, відбудовував і відроджував малу Батьківщину з руїни, розбудовував і безкорисно служив інтересам рідного краю і нині прагне змінити життя громади на краще.

Окремі вітання адресую молоді, чия потужна енергія, талант, завзяття, активна життєва та громадянська позиція є запорукою розвитку і процвітання рідного краю та всієї української держави.

Наразі перед нашим суспільством постає чимало викликів та проблем. І у ці непрості часи важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, однак вміти чути один одного, знаходити точки дотику та компроміси, аби досягати спільних цілей. Тільки вболіваючи і підтримуючи один одного, допомагаючи тим, хто поруч, у скрутні хвилини, разом розділяючи радість та горе, ми станемо сильнішими.

У цей святковий час я від усієї душі вітаю усіх сновчан із Днем міста та зичу землякам миру, єднання, взаємної поваги та добробуту. Нехай у кожній сновській родині панує щастя, взаєморозуміння, достаток та злагода.

Хай наше прекрасне місто зростає, динамічно розвивається та процвітає!

З повагою

Голова обласної ради, ваш земляк                                             Ігор Вдовенко