» » Дорогі земляки! Дорогі гості Сновщини!

Дорогі земляки! Дорогі гості Сновщини!

Від щирого серця вітаю  вас із великими  національними святами – 30-ю річницею Незалежності та Днем Державного Прапора України! Саме  ці  дати  нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом  до заповітної  мрії багатьох його поколінь – створення розвиненої, незалежної, могутньої  та процвітаючої держави.

У ці дні ми відзначаємо не просто день народження нашої країни, а світле свято здійснення мрій і сподівань всіх українців. З того часу, як над країною офіційно було піднято жовто-блакитний прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки  і нині сміливо йдемо вперед.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують  дух  патріотизму українців, вчать любити рідну землю, виховують  повагу до своєї країни, її прапора  та незалежності.

На долю нашої держави знову випали серйозні випробування – на сході України 7 років триває неоголошена війна, гинуть воїни і мирні жителі. Але ми віримо, що Україна переможе і знову запанує мир.

Користуючись нагодою вітаю з ювілеєм ровесників незалежності, тим, хто народився у 1991 році, коли народилася наша незалежна українська держава. Разом  з нею ви набиралися досвіду і досягаєте вершин успіху. Щиру зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Сьогодні ми відзначаємо і День нашого міста Сновськ. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного його жителя. Саме в такі моменти ми відчуваємо гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Дякую кожному з вас, шановні земляки, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій міста, покращення добробуту його жителів. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі – у нашому Сновську.

За 30 років незалежності змінилася країна, змінилися ми та наша громада, але незмінною залишається наша любов до рідної землі, віра у її світле майбутнє та бажання працювати задля кращих змін на рідній Сновщині! Бажаю всім впевненості в майбутньому, нехай збуваються мрії, народжуються тут діти, а бажання зробити місто кращим згуртовує його жителів.

Зі святом!

Слава Україні!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ