» » » ДОСТУПНО ПРО БЮДЖЕТ РОЗПОВІДАЛИ У МІСЬКОМУ ПАРКУ

ДОСТУПНО ПРО БЮДЖЕТ РОЗПОВІДАЛИ У МІСЬКОМУ ПАРКУ

У рамках співпраці з Програмою DOBRE, а саме компоненту «За прозорі місцеві бюджети», 7 жовтня у міському парку працівниками фінансового відділу і відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради за участі експерта програми DOBRE Миколи Орлова була  проведена вулична інформаційна акція «Бюджет для громадян – просто про складне!».

Всі охочі мали змогу отримати брошуру «Бюджет для громадян»,  а також подати свої пропозиції до проєкту бюджету на 2022 рік, які будуть передані на розгляд  робочої групи з підготовки прогнозу бюджету Сновської міської територіальної громади на 2022-2024 роки та прийняте рішення щодо можливості врахування поданих пропозицій у проєкті бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.

Жителі громади активно спілкувалися, задавали питання та висловлювали свої думки. В результаті акції було зібрано 24 анкети з 39 письмовими пропозиціями до проєкту бюджету на наступний рік, розповсюдили 230 примірників «Бюджету для громадян».

Після акції в міському парку Микола Орлов провів зустріч з членами Молоджіної ради при міському голові, поінформувавши їх про процес бюджетування та роздав  їм брошури «Бюджет для громадян». Участь у заході взяв перший заступник міського голови Павло Мірошниченко.  Молодь зацікавлено слухала доповідача і на завершення зустрічі подала свою пропозицію до проєкту місцевого бюджету на 2022 рік.

Нагадуємо, що свої пропозиції до бюджету Сновської міської територіальної громади ви можете подати до кінця жовтня:

  1. Безпосередньо до фінансового відділу Сновської міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Некрасова, 8
  2. На електронні пошти:

– Сновської міської ради msnovsk_post@cg.gov.ua;

– Фінансового відділу msnovsk_fin@cg.gov.ua.

  1. Заповнити google-форму за посиланням: https://cutt.ly/nQ0Ri4z.

Проєкт «Прозорість місцевих бюджетів» реалізується Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобалком’юнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).Сновська громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.