» » «Доземно вклоняємось українському солдатові»

«Доземно вклоняємось українському солдатові»

Саме таку назву має виставкова експозиція, присвячена загиблим героям Сновщини у війні на сході країни,  відкриття якої відбулося 9 жовтня  у Сновському історичному музеї. Виставка була сформована після загибелі старшого матроса Максима Авдієнка, який загинув в зоні ООС під час обстрілу противниками наших позицій з протитанкових гранатометів та мінометів поблизу н.п. Водяне, Донецької області.

Директор музею Валентина Москаленко та науковий співробітник Раїса Сотнікова розповіли про життя і подвиг Героїв – Максима Авдієнка та Юрія Костюченка, які загинули захищаючи Україну.

Участь у презентації  взяли представники органів влади,  рідні та близькі  загиблих воїнів ООС, друзі, волонтери, педагогічні працівники, учні гімназії  та ВПУЛГ.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих на сході України.

В ході зустрічі, зі сльозами на очах, виступаючі ділилися спогадами про Максима Авдієнка.

Після офіційної частини заходу присутні мали змогу   побачити  велику кількість експонатів із війни на сході, зокрема, зброю, яка використовувалася під час ведення бойових дій, особисті речі,  фото наших захисників на лінії фронту, документи.

Головною метою заходу є збереження памʼяті про захисників України, зокрема, наших земляків Максима Авдієнка та Юрія Костюченка, які віддали своє життя за Україну у війні проти російських окупантів.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply