» » Доземний уклін всім за допомогу передає Володимир Іванов, батько багатодітної сім`ї з Петрівки

Доземний уклін всім за допомогу передає Володимир Іванов, батько багатодітної сім`ї з Петрівки

Родина Іванових з Петрівки жила своїм звичним сільським життям, і ніщо не віщувало біди. Старший син дружини від першого шлюбу вирішив придбати собі окреме житло і щоб заробити грошей поїхав з матір’ю до Польщі. Володимир залишився вдома з трьома синами 6,7 та 11 років та 12 річною донькою. Тата, який нині на пенсії, це не лякало. Він дуже любить дітей, чудово з ними ладнає, готує для них і допомагає вдягатися, вчити уроки, а вони слухаються і люблять його.
І буквально через два дні після від’їзду дружини, 18 жовтня по обіді сталося лихо. У родини Іванових загорівся будинок. Винести з нього майже нічого не вдалося, тільки документи. Залишилися без одягу, побутової техніки, посуду, їжі і що саме найстрашніше – без житла. Дружина дізнавшись про горе вирішила негайно повертатися та чоловік її відмовив. Односельці не покинули сім`ю з дітьми напризволяще і заходилися допомагати хто чим міг. Спочатку погорільці оселилися у племінниці, а згодом купили собі будинок у селі. Господар і не збирався його продавати, але зважаючи на горе, вирішив це зробити. Та ще й залишив їм газовий і твердопаливний котел, деякі меблі, побутову техніку, інші речі.
– Я щиро вдячний всім односельцям за гроші, продукти і речі, які нам зібрали. Велике спасибі в.о. старости Марії Деркач за організацію допомоги, нашому батюшці, Олександру Веселому, Григорію Божку, благодійній організації «Аратта», нашій школі, всім-всім, кого я не знаю особисто, та тим, хто вирішив не називати мені своїх імен надаючи допомогу. Велике спасибі всім, хто й досі перераховує гроші на картку, адже вони дуже нам потрібні.
Володимир Михайлович розповів, що йому допоміг і житель США, який якраз приїхав у село до своїх рідних. Він привіз меблі, дав гроші і знайшов працівників, які допоможуть облаштувати ванну кімнату в будинку. У тій хаті що згоріла і туалет, і ванна були, адже діти маленькі і батько потурбувався про те, щоб їм було зручно.
Наразі родина потроху обживається у новому будинку. Володимир розповідає, що нині тримають курей,порося, кроликів. Раніше була й корова та захворіла. Він людина свого часу був військовим, 10 років служив у Німеччині, потім працював у м. Гомель, а згодом повернувся на свою батьківщину – доглядати матір. Тут і зустрів свою долю. Дружина значно молодша від нього, але вони дружно живуть разом уже 15 років. Бойові побратими теж не залишили в біді свого товариша і приїхали з допомогою.
Розповів Володимир Іванов, про ще один випадок, який заслуговує на велику людську повагу. Після пожежі до них приїхала багатодітна сім`я з дітками аж із Семенівки. Вони привезли новенький посуд та інше домашнє начиння. Розповіли, що самі пережили пожежу, і тільки завдяки людській чуйності й милосердю змогли знову стати на ноги й оговтатися. Тож почувши про лихо в Петрівці одразу поїхали до чужих їм людей, щоб підтримати їх. Найменша дитинка з Семнівки прощаючись з Івановими побажали ніколи не зазнавати подібного горя. Від таких життєвих історій просто не можна стримати сліз. Хай би що не говорили, але українці в біді і в радості завжди згуртовані і готові прийти на допомогу.
Але є й інші, наче ложка дьогтю в бочці меду!
Номер картки Приватбанку Володимир поросив родичів викласти в соцмережі, щоб люди могли перерахувати його сім`ї кошти. Цим одразу скористалися шахраї. Зателефонувавши батьку багатодітної родини вони своїми шахрайськими діями змусили перерахувати їм 4000 грн.
– Сказали, що вони зі Львова і ніби хотіли надіслати мені 7500 грн., але перерахували зайве і просять повернути назад 4 тисячі. На мене наче щось найшло, та й терміналом я не вмію толком користуватися, а шахраї диктували й диктували, що я мав робити. От і переслав гроші, а потім наче Бог допоміг мені: термінал «зажував» картку. І тоді до мене дійшло, що гроші мої крадуть! Це підтвердили і працівники банку, ту картку заблокували і видали нову. Потім я зателефонував шахраям і сказав – нажилися на чужому горі, то хай вкрадені гроші будуть вам на ліки…
Номер нової картки у ПриватБанку Іванова Володимира Михайловича подаємо нижче. Всі, хто не байдужий до горя багатодітної родини, може переказати сюди кошти: 4149-4991-3281-0498. Родина Іванова вдячна всім небайдужим добрим людям!

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської  ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image