» » Друге засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Сновської ОТГ

Друге засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Сновської ОТГ

10 листопада  п.р. в залі засідань районної ради відбулась друга зустріч робочої групи з розробки Стратегії Сновської ОТГ, координатором якої являється Володимир Бойко – радник із питань регіонального розвитку Чернігівського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

В роботі засідання взяли участь перший заступник міського голови Іван Орда, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець, голова районної ради Ніна Кухаренко, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко, службовці, депутати, громадські активісти.

З привітальним словом виступили перший заступник міського голови Іван Орда та координатор групи Володимир Бойко, який ознайомив присутніх з програмою засідання.

Для більш ефективної роботи засідання було вирішено розділитися на групи. На початку засідання присутні більш детально ознайомились з результатами SWOT-аналізу, кожна група визначила, що на їх думку, є більш пріоритетним та подискутували з цього приводу.

Надалі групам було запропоновано сформулювати базовий та модернізаційний сценарій розвитку Сновської  ОТГ, визначити проблеми та цінностні орієнтири мешканців громади. Сформулювати бажання та мрії жителів ОТГ допомогло безліч малюнків учнів міста та сіл громади, які активно долучились.

Фінальним етапом засідання – формулювання стратегічного бачення Сновської громади, а саме: «Сновська ОТГ – туристично-приваблива прикордонна громада Чернігівщини, півночі України. з розвинутою інфраструктурою всіх населених пунктів. Екологічно чиста та інвестиційно приваблива з розвинутим лісовим та сільськогосподарським виробництвом. Громада щирих, толерантних, здорових, активних людей з високими моральними якостями. Комфортна та безпечна для життя. Громада патріотів України»

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply