» » Другий відділ Корюківського РТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом

Другий відділ Корюківського РТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом

В Україні продовжуються мобілізаційні заходи! Сьогодні Чернігівщина та вся Україна як ніколи потребують тих, хто готовий стати на захист рідного краю.

Другий відділ Корюківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області продовжує прийом потенційних Захисників України на військову службу за контрактом у лавах ЗСУ

Всі, хто хоче долучитися до лав захисників – приходьте до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Хто може укласти контракт на проходження військової служби в лавах ЗСУ?

Громадяни України віком від 20 до 45 років, які мають відповідний стан фізичного здоров’я.

Що необхідно для укладання контракту?

Прийти до Другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, мати при собі військово-обліковий документ, пройти медичну комісію та заходи професійно-психологічного відбору. Після цього кандидат направляється до навчального центру, де проходить військову підготовку. Контракт укладається вже в обраній військовій частині.

В яких військах можлива служба?

Наразі відбір кандидатів проводиться переважно до бойових військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України з подальшим проходженням відповідної підготовки. Кандидату надається можливість вибрати місце подальшої служби та посаду.

Як потрапити на навчання за кордон?

Відбір кандидатів для проходження військової підготовки за кордоном з метою набуття вмінь та навичок ефективного ведення бойових дій на передовій здійснюється у навчальних центрах ЗСУ за рішенням кваліфікаційних комісій, з числа громадян, які бажають підписати контракт для проходження військової служби за контрактом в ЗС України.

Громадяни, які підписали перший контракт, додатково отримують одноразову грошову допомогу за укладання першого контракту.

Про всі переваги військової служби за контрактом бажаючі можуть дізнатися в 2-му відділі Корюківського РТЦК та СП за адресою: м.Сновськ, вул. Миру 17. Тел. 0978070319

Долучайся до команди професіоналів – зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

 

Другий відділі Корюківського РТЦК та СП