» » Дружній візит німецьких гостей на Сновщину

Дружній візит німецьких гостей на Сновщину

Нещодавно у нашій громаді з дружнім візитом перебувала делегація з Фрьонденберга (Німеччина) – представники громадської організації “Коло друзів Сновська”.

За чотири дні вони відвідали пам’ятні місця Сновщини, побували у багатьох установах та організаціях, де тепло спілкувалися з колективами та дарували для закладів цінні подарунки.  Під час зустрічей завжди жваво обговорювалися питання організації роботи в тій чи іншій сфері у двох державах, які відмінності та що спільне є між Німеччиною і Україною. Такі спілкування завжди цінні тим, що сторони дізнаються багато нової інформації про здобутки і напрацювання, які потім можна застосувати у своїй країні.

На завершення візиту делегація з Німеччини зустрілася у залі засідань міської ради з міським головою Олександром Медведьовим, секретарем міської ради Наталією Самойловою, головою райдержадміністрації Валерієм Радібедою. Гостям розповіли про діяльність об’єднаної територіальної громади, плани на майбутнє та презентували яскравий відеоролик про Сновщину. Керівники громади висловили сподівання, що дружні стосунки між Фрьонденбергом і Сновськом, які тривають з 2000 року, будуть тільки зміцнюватися.

На згадку про візит гостям подарували солодкі подарунки  в упаковці, яку виготовила працівники міської ради  спеціально з цієї нагоди. На ній – фотографії, які представляють нашу громаду.

Супроводжував делегацію Сновщиною  заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Закордонні гості отримали дуже багато позитивних вражень від поїздки.

  Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply