» » Два «золотих» легкоатлетичних дубля!

Два «золотих» легкоатлетичних дубля!

Вчора,  22 лютого, в м. Бровари відбувся відкритий чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 2001-2002  а також 2003 року народження та молодших.

У напружених змаганнях першість найсильніших виборювали  команди міст, районів, об’єднаних територіальних громад  області, представники спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних товариств Чернігівщини.

Інтереси Сновської об’єднаної територіальної громади захищала команда легкоатлетів  у складі 8 чоловік.

По-чемпіонські виступили вихованці тренера-викладача Євгенія Лахадинова. Одразу на дві золоті медалі збагатив спортивну скарбницю легкоатлетів Сновщини Денис Анищенко. Він виборов І місце в бігу на 600м та здобув золоту медаль у потрійному стрибку.

Не було конкурентів у «літаючої»  Дар’ї Семко. Граціозна спортсменка стала чемпіонкою області у двох дисциплінах: в стрибках у довжину   і в потрійному стрибку.

На спринтерській доріжці з бар’єрного бігу на 60м Тимошенко Максиму не вистачило буквально лічених долей секунди для перемоги. У підсумку – друге місце і «срібна» сходинка п’єдесталу спортивної пошани.

За словами заступника директора міської ДЮСШ Віталія Івлєва, непогано виступили і покращили свої особисті результати і дебютанти змагань Моцар Лілія, Волкова Лілія та Черних Максим. Вони змагались зі своїми суперниками на кілометровій дистанції і фінішували  п’ятими – сьомими. А Шевченко Анастасія та Савоста Максим, беручі участь у забігах на 300 м, потрапили до почесної  десятки.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради

 

Leave a Reply