» » » Двадцять шоста сесія Сновської міської ради 8 скликання від 4 серпня 2023 року

Двадцять шоста сесія Сновської міської ради 8 скликання від 4 серпня 2023 року

Результати відкритого поіменного голосування

Протокол

РІШЕННЯ:

 1. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування у Сновській міській територіальній  громаді
 2. Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.
 3. Про  внесення змін до Програми місцевих стимулів для лікарів Сновської  МТГ на 2023-2025  роки.
 4. Про  внесення змін до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновській громаді на період 2023 -2025 роки.
 5. Про внесення змін до Програми підтримки малого і середнього підприємництва Сновської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.
 6. Про  внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2023-2027 роки.
 7. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської міської територіальної громади на 2023 рік.
 8. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 9. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської  територіальної громади за І півріччя 2023 року
 10. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2022 року № 18-20/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2023 рік».
 11. Про створення Сновського центру позашкільної освіти Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.
 12. Про переведення закладів освіти Сновської міської ради на фінансову автономію.
 13. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської  ради.
 14. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.04.2022 року № 13-15/VІІI.
 15. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році.
 16. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради  на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
 17. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради  на баланс КП «Сновська ЖЕД».
 18. Про безоплатну передачу майна з балансу територіального центру Сновської міської ради на баланс Сновської міської ради.
 19. Про включення майна до Переліку другого типу та передача в оренду майна без проведення аукціону.
 20. Про надання орендної знижки.
 21. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна.
 22. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПрАТ «КИЇВСТАР».
 24. Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.
 25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.
 26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради в м. Сновськ по вул.30 років Перемоги, 37.
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 29. Про дострокове припинення дії договору оренди землі.
 30. Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ».
 31. Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Комісаренко О.О.
 32. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки ПП «НИВА-ІМПУЛЬС».
 33. Про надання згоди на розроблення технічної документації.
 34. Про проведення земельних торгів в формі аукціону.
 35. Про проведення земельних торгів в формі аукціону.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки