» » Двом жителькам Сновської громади присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Двом жителькам Сновської громади присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Указом Президента України Володимира Зеленського двом сновчанкам присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Зауважимо, що це звання присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.

Міський голова Олександр Медведьов разом із  керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Володимиром Карпенком відвідали спершу с. Жовідь аби вручити відповідне посвідчення та нагрудний знак матері п’ятьох дітей Настасії Китаєвій. Долучилася до привітань і староста Новоборовицького старостинського округу Олена Анищенко. Прийшли підтримати рідну матусю і менші дітки.

Ще одна тендітна матуся-героїня мешкає в с. Нові Млини. Керівники громади разом із старостою Рогізківського старостинського округу Юрієм Мірошниченко щиро вітали Юлію Афанасьєву з почесною відзнакою. Спілкування виявилось жвавим та емоційним. Пані Юлія розповіла про складності сільського життя, секрети виховання власних дітей та вчительську працю в сучасних умовах.

Від душі вітаємо жительок нашої громади, пишаємося ними та захоплюємося їхньою силою та стійкістю, мужністю і наполегливістю, любов’ю до дітей та дякуємо за виховання молодих громадян Незалежної України!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю