» » Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня з благоустрою!

Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня з благоустрою!

В Сновській ОТГ з 15 по 20 квітня проходив тиждень благоустрою. До прибирань в місті і селах долучилися посадовці, освітяни, працівники галузей охорони здоров’я, культури, громадські організації, приватні підприємці та багато інших.

Сновська міська рада висловлює велику вдячність всім керівникам підприємств, установ та організації, всім жителям нашої громади, які дбають про своє місто або село, які хочуть бачити свій населений пункт чистим і охайним, всім, хто вчасно прибирає свої прилеглі території, а також долучився до тижня з благоустрою і гарно попрацював на благо рідного краю.

Зокрема, хочеться відзначити учнів та викладачів ВПУЛГ (директор Лариса Дубина), які активно долучилися до благоустрою міста. Так, навколо дитячих майданчиків в м.Сновськ були висаджені декоративні дерева – катальпа (50 шт.), які люб’язно надало ДП «Сновськрайагролісгосп» (директор Олександр Скороход), а в міському парку вздовж алеї від площі до пам’ятного знаку загиблих в роки Другої світової війни – саджанці ялівця  із розсадника ВПУЛГ. Посадка всіх рослин проводилась учнями профучилища під керівництвом майстра Євгенія Медведкіна. Окрім того, в рамках проведення тижня з благоустрою, учні цього закладу спільно з викладачем Дариною Коваленко  два дні поспіль старанно вигрібали застаріле листя та сміття з території гідропарку.

Колектив  міської ради також не залишився осторонь та активно долучився до прибирання гідропарку, а на місці випиляних дерев посадили 20 шт. сосни гірської, доставлених з розсадника ВПУЛГ. Крім того, працівниками установи було висаджено 180 кущів троянд в центрі міста та пофарбовано дитячий майданчик у міському парку

Весь цей  час до прибирання була залучена техніка КП «Щорська ЖЕД», яка вивозила сміття.

 Шановні громадяни!

Йдуть свята, тож давайте подбаємо про своє місто та села. Більш охайно будемо ставитися до навколишнього середовища, поважати працю інших та проявляти любов та повагу до рідного краю.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply