» » Дякуємо всім за працю, терпіння та взаєморозуміння!

Дякуємо всім за працю, терпіння та взаєморозуміння!

За інформацією Сновської дільниці Корківського РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго» внаслідок різкого погіршення погодних умов ввечері 01 липня п.р. було пошкоджено 10 повітряних ліній електричних мереж 1 тис. кВ та 96 пошкоджень виявили на лініях 0,4 кВ. Стихією були зламані 4 опори (одна – 10 тис. кВ, три по 0,4 тис. кВ), пошкоджений один лінійний роз’єднувач. На відновлювальні роботи вийшли 4 аварійно-ремонтні бригади місцевої дільниці, 3 і 4 липня їм на допомогу прибули бригади із м. Бахмач та м. Борзна. З проханням прислати допомогу громада звернулась до керівництва області та «Чернігвобенерго». Ремонтні бригади працювали в посиленому режимі, з короткою перервою на сон. Завдяки їх злагодженим та професійним діям електроживлення повернулося в оселі кожного жителя Сновщини! Повністю повернути освітлення вдалося на четверту добу (хоча при аналогічних пошкодженнях в 1996 році деякі села були без світла майже місяць).
До ліквідації наслідків негоди також долучилися робітники та техніка КП «Щорська ЖЕД», працівники Сновської дільниці залізничних електромереж, районного сектору Управління ДСНС. Окрема подяка від жителів сіл та керівництва громади ПСП “Яна Плюс”, ТОВ «Єй Сі Джі Юкрейн», які допомагали технікою розчищати вулиці від повалених дерев для поновлення руху. Багато небайдужих мешканців міста та сіл громади власними силами наводили лад біля своїх осель.
ВІД ІМЕНІ УСІХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИСЛОВЛЮЄ СЛОВА ЩИРОЇ ВДЯЧНОСТІ БРИГАДАМ РЕМОНТНИКІВ, ВСІМ, ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ ТА НАДАВ ДОПОМОГУ У БОРОТЬБИ З НАСЛІДКАМИ БУРЕВІЯ. ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ПРАЦЮ, ТЕРПІННЯ ТА ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ!

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply