» » Дистанційне навчання триває

Дистанційне навчання триває

7 травня Центром підвищення кваліфікації, Агенцією регіонального розвитку, Департаментом економіки та сільського господарства облдержадміністрації з презентації проєкту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського співробітництва» проведено семінар для ОТГ Чернігівської області «Формування якісної інвестиційної ділянки в громаді як шлях до успішного залучення інвестора. Мотивація та практика».

Участь у дистанційному навчанні від Сновської міської ради взяли  начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун, начальник та головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Валентина Недвіга та Вікторія Никитенко. В ході семінару обговорювалися питання визначення інвестиційної ділянки, успішні практики створення інвестиційних ділянок та залучення інвестицій в громаду.

Також, сьогодні відбувся ще один, не менш важливий семінар на тему «Організація роботи Центрів первинної медико-санітарної допомоги в громадах в умовах епідемії (на прикладі пандемії коронавірусу SARSCoV-2)» від  Чернігівського РО Програми «U-LEAD з Європою».  Від Сновської ОТГ дистанційно участь у ньому взяли перший заступник міського голови Іван Орда та головний лікар КНП «Сновський ЦПМД» Олена Шарпан.

Відділ організаційно – кадрової таінформаційної роботи міської ради