» » Дитячий садок №1 у Сновську оновлюється

Дитячий садок №1 у Сновську оновлюється

Останнім часом у ДНЗ №1 (м. Сновськ) відбулися позитивні зміни. За підтримки міської ради, управління освіти, сім`ї молоді та спорту  в садочку зроблено капітальний ремонт музичної зали, замінено 7 дверних блоків, облаштовано приміщення для вбиральні, закуплено килимові покриття та штори, шафу, водонагрівач, 4 змішувачі води, 2 пилососи, проведено Інтернет у музичну залу та в медичний кабінет.

Директор закладу Тетяна Булденко (вона ж і депутат міської ради), разом з іншими депутатами Леонідом Аникієнком, Сергієм Вибловим, Андрієм Захарченком, Тетяною Клименко, Ганною Кошовою, Олександром Кузьменком, Вячеславом Матвієнком, Леонідом Рибальченком, Олексієм Самусенком, Світланою Скідан та Володимиром Смоляком  також направили частину депутатських коштів на потреби Сновського ДНЗ №1. У сумі це склало 33 000 грн.

Нагадємо, Сновська ОТГ –  єдина громада на Чернігівщині, де діє Програма сприяння виконанню повноважень депутатами міської ради.  Депутати ці кошти не можуть отримати готівкою. У своїх зверненнях вони лише вказують напрямок їх використання та суму. Далі на сесії міської ради затверджують запропонований розподіл коштів і з міського бюджету вони перераховуються на потреби відповідному закладу чи селу.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради