» » Економісти Сновської громади отримують нові знання в рамках Програми DOBR

Економісти Сновської громади отримують нові знання в рамках Програми DOBR

22-23 лютого 2021 р. представники відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Наталія Близнюк та Ірина Мундурс прийняли участь у дводенному тренінгу, організованому Програмою DOBRE для громад 4 когорти Чернігівської області.
В ході навчань учасники навчались методології проведення опитування громадської думки з питань якості надання послуг (освітніх, медичних, культурних, соціальних, комунальних та ін.) Зазначене анонімне вибіркове опитування буде анонсовано та проведено в нашій громаді орієнтовно в квітні поточного року.
Після того, як жителі громади визначать, які послуги потребують першочергових змін, за допомогою експертів Програми DOBRE громадою буде проведено детальний аналіз та розроблено План удосконалення пріоритетної послуги, який буде винесено на розгляд сесії міської ради.
Планом буде визначено оперативні цілі та проекти, які необхідно реалізувати протягом найближчих років, щоб удосконалити послугу. І один з запланованих проектів ми матимемо змогу реалізувати за допомогою Програми DOBRE (70%) у співфінансуванні з коштами міського бюджету (30%).
Захід проводився у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Впевнені, що попереду нашу громаду чекає багато змін на краще.
Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс