» » ФОРУМ КРАЩИХ ПРАКТИК

ФОРУМ КРАЩИХ ПРАКТИК

Представники  Сновської  громади  прийняли участь у Форумі кращих практик, організованому Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні, який відбувся в м. Київ 9-10 грудня 2021 р.

Перший заступник міського голови Павло Мірошніченко представив характеристику сфери соціальних послуг громади, окреслив проблеми, виклики та бачення шляхів їх подолання.

У 2021 р. Фонд підтримав 10 проєктів громад з Чернігівської, Черкаської, Вінницької та Житомирської областей для підвищення ефективності соціальних послуг на загальну суму 3 млн. 225 тис. грн. До числа  проектів-переможців належить і проект Сновської міської ради «Від віку дожиття – до віку щастя!» – розширення послуг «Простору активного довголіття» Сновської  МТГ.

Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірина Мундурс презентувала результати дворічної співпраці Сновської міської ради з Фондом по створенню та розширенню діяльності в Сновській громаді Простору активного довголіття, відвідувачами якого є люди пенсійного віку та інші соціально-незахищені версти населення.

Учасники Форуму кращих практик – представники громад з чотирьох областей мали змогу обмінятися досвідом між собою, а також  з польськими експертами, які ділилися своїми знаннями та практиками, розробленими в Польщі за 30 років самоврядування.

Участь у роботі Форуму  взяли голова правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Джєнчьоловський, в.о. директора Департаменту з питань співпраці задля розвитку МЗС Польщі, Polish Aid Марек Куберський, старший координатор з допомоги, Посольство США в Києві Девід Шлефе. керівник експертної групи Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України Оксана Суліма.

 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні. Було зареєстроване у 2019 році. Пріоритетними напрямками його роботи є підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад, підтримка реформ у сфері соціальної політики, цивільного захисту та освіти.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Сновської міської ради