» » Форум цифрових громад: кращі практики у сфері цифрової трансформації

Форум цифрових громад: кращі практики у сфері цифрової трансформації

20–21 березня у Львові відбувся Форум цифрових громад 2023.

У Форумі взяли участь 105 представників цільових громад Вінницької, Волинської, Одеської, Чернігівської, Дніпропетровської та Луганської областей.

На запрошення наших партнерів Програми EGAP Сновщину представляли голова Сновської міської ради Олександр Медведьов та начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лілія Терещенко.

Темою Форуму стали основні результати та виклики цифрової трансформації регіонів України під час війни. У перший день презентували успішні кейси цифровізації регіонів, е-послуги та цифрові рішення, обговорили важливість цифрових лідерів на місцях та подальші плани в сфері цифрової трансформації на рівні регіонів та громад.

На другий день Форуму учасники презентували кращі практики Центрів надання адміністративних послуг та цифрові рішення, простори для ВПО, навчалися цифрової безпеки.

Наприкінці Форуму вручили нагороди цифровим громадам-лідеркам та подяки представникам громад за успішне впровадження шаблонних проєктів Програми EGAP.

Дякуємо організаторам Програми EGAP, натхненникам події Фонд Східна Європа Міністерства цифрової трансформації України, регіональним лідерам та координаторам за те, що об’єднуєте громади, які, попри виклики, упевнено і вмотивано йдуть шляхом новацій, змістів та успішних рішень.

Ми разом з вами, отож зробимо для своєї громади більше!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю