» » ФУТБОЛ НА СНОВЩИНІ НАЙСИЛЬНІШИЙ В ОБЛАСТІ

ФУТБОЛ НА СНОВЩИНІ НАЙСИЛЬНІШИЙ В ОБЛАСТІ

Як тільки карантинні обмеження суттєво пом`якшали спортсмени нашої громади активно включились у змагальні процеси з усіх видів спорту, що культивуються на Сновщині.

Дві команди юних футболістів, що стали переможцями першості області у своїх вікових групах , з різницею у тиждень, відвідали  місто Гребінка на Полтавщині, де прийняли участь у фінальних змаганнях на першість України, що проводилась під егідою Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос». І хоч високих місць не привезли, але сам факт участі команд зі Сновська у фіналах першості України говорить про те, що якість нашого футболу за останній рік ще більш зросла.

Про це можна з впевненістю говорити, адже останньої неділі на міському стадіоні знов проходили  захоплюючі, яскраві відбіркові матчі серед юних футболістів 2009 – 2010 та 2011 – 2012 років народження, в яких приймали участь кращі команди  Черніговського району, Мени, Куликівки, Ладану, Борзни, Холмів і, звісно, наша футбольна дружина. Як тріумфували глядачі, коли фінальний свисток арбітра зафіксував підсумкову перемогу футболістів середньої групи зі Сновська! Перше місце – і поїздка на фінал до приморського Скадовська, щоб зійтися в нових поєдинках  на Чемпіонаті України.

На жаль трохи не вистачило спортивного щастя команді молодшого віку. У поєдинку з дуже сильними гравцями з Борзни, з рахунком 2:1 переможцями стали гості. Наші хлопці отримали «срібло», що теж заслуговує пошани.

Кращими гравцями в наших командах було визнано Тимофія Аксьончика, Дениса Губенка та Дмитра Потошного.

Поздоровлення від чисельних прибічників футболу отримували і наставники команд Роман Грицюк і Олександр Кухаренко.

І знову ці змагання проводились Чернігівською територіальною  організацією Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос», голова якої Ігор Хамко відзначив досить високий рівень підготовки та проведення змагань.

Сектор сім`ї, молоді та спорту Управління освіти