» » Головний лікар КНП «Сновський центр ПМД» Олена Шарпан щодо щеплення жителів Сновщини від COVID-19

Головний лікар КНП «Сновський центр ПМД» Олена Шарпан щодо щеплення жителів Сновщини від COVID-19

Враховуючи на обмежену доступність вакцин, імунізація від коронавірусної хвороби COVID-19 у 2021-2022 роках проводиться в чотири етапи. На даний момент в Україні розпочато перший етап: вакцинація людей з критичним ризиком інфікування та розвитку  коронавірусної хвороби COVID-19 (медичні працівники, які безпосередньо надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19 на базі стаціонару).

Вакцинація населення, в тому числі жителів Сновської громади планується в другому, третьому, четвертому етапах. Центр первинної допомоги готовий до початку вакцинації в пунктах щеплень, які створені на базі міської та сільських амбулаторій. Формування списків та записів на вакцинацію передбачає два підходи: 1) формування списків через роботодавців (тобто за прив’язкою до місця роботи); 2) відкриті записи на вакцинацію безпосередньо в закладі охорони здоров’я. Записи здійснюватимуться не більше ніж за місяць до початку вакцинації.

На сьогоднішній день медичні заклади Сновської громади поки що не отримали вакцин від коронавірусної хвороби. Більш детальнішу інформацію з питань вакцинації проти COVID-19 можна отримати на інформаційному порталі vaccination.covid19.gov.ua.

Генеральний директор КНП «Сновський центр ПМД»

Олена Шарпан