ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні, 16 листопада, у селі Смяч попрощалися із загиблим земляком, старшим солдатом Жабинським Сергієм Миколайовичем, який загинув 8 листопада 2022 року на Бахмутському напрямі Донецької області захищаючи Україну від російських агресорів.

Живим коридором, вистеляючи дорогу квітами, зустрічали Героя у селі. На траурному мітингу у центрі Смячі зібралися керівники громади, військові, рідні та близькі,  друзі та односельці загиблого.

Зі словами подяки за мужнього воїна, щирими співчуттями рідним і побажанням Перемоги виступили міський голова Олександр Медведьов та староста Смяцького старостинського округу Наталія Дворник.

Військовий капелан 45-го Окремого Стрілецького Батальйону відслужив поминальну молебень за загиблим, наголосивши на тому, що всі ми повинні пам’ятати про подвиг Героя, який загинув заради нашого з вами мирного майбутнього: «Я міг би сьогодні вінчати Сергія або здійснювати обряд хрещення його дітей. Але, на превеликий жаль, ми молимося за його вічний спокій. Та ви всі маєте вінчатися і народжувати дітей, будувати мирну незалежну Україну, бо саме за це він віддав своє життя!»

У скорботі присутні схилили голови та вшанували пам’ять захисника хвилиною мовчання.

Після мітингу траурний кортеж рушив до будинку рідного дядька і тітки воїна, який став другою домівкою для нього. Смячани дуже любили і поважали Сергія за його доброзичливість, чуйність золоті руки.

Поховають Героя 17 листопада у Чернігові, де нині живе його мати. Відспівування воїна відбудеться в Катерининській церкві.

Вічна слава і пам’ять Сергію!

Герої не вмирають! Слава Україні!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю