ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні Сновщина попрощалася зі своїм земляком Миколою Зайцем, який загинув 28 грудня 2022 року під час мінометно-артилерійського обстрілу біля населеного пункту Курдюмівка Донецької області.

На церемонії прощання з солдатом на площі у Сновську міський голова Олександр Медведьов висловив співчуття матері, рідним, друзям  і близьким захисника, закликав вірити в ЗСУ і Перемогу України у цій масштабній збройній агресії.

Присутні у скорботі схилили голови та вшанували пам’ять захисника хвилиною мовчання. Саме небо плакало  за загиблим дощем і снігому цей день.

Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Над Сновськом звучав Гімн України та трикратний військовий салют.

Живим коридором, стоячи на колінах проводжали сновчани свого Героя, який навіки повернувся в рідне село Гуту-Студенецьку.

Вдома Миколу зустрічала згорьована мати, рідні та друзі. Священик відслужив поминальну службу за загиблим Героєм і побажав всім військовим перемогти ворога і повернутися живими.

Слова подяки за мужнього сина, справжнього патріота України висловили заступник міського голови Сергій Силенок та староста Тихоновицького окургу Анатолій Бондаренко.

Військові передали матері прапор, який накривав труну сина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

Ми не маємо права забувати про подвиг нашого земляка!

Герої не вмирають! Слава Україні!