ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні Сновщина попрощалася із земляком-захисником, капітаном КОМІСАРЕНКОМ Сергієм Володимировичем зі Сновська, який загинув 13 березня 2023 року у бою поблизу смт Білогорівка Лисичанської міської громади Сєвєродонецького району Луганської області захищаючи Україну від російської навали.

Стоячи на колінах проводжали Героя в останню путь. На площі міста відбувся траурний мітинг-прощання. Міський голова Олександр Медведьов подякував матері за сина, справжнього патріота, за його подвиг в ім`я України.

Літію за загиблим Героєм відслужили головний капелан територіальної оборони Чернігівської області отець Роман та капелан головного управління МВС в Чернігівській області отець Максим.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого земляка Комісаренка Сергія та всіх, хто поліг на полі бою від рук російських агресорів.

Поховали воїна на Алеї Гроїв на міському кладовищі. Трикратний салют сповістив, що тут навіки спочив Герой, який виборював для всіх нас Перемогу. Тепер він охоронятиме нас всіх з небес, а над його могилою завжди майорітиме жовто-блакитний прапор.

А наш з вами обов’язок завжди пам’ятати про його подвиг і молитися, щоб всі захисники повернулися додому живі.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою! Щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку з непоправною втратою.

Ми ніколи не пробачимо росії цього звірста, вона відповість за кожну сльозу на очах матері, дружини, дітей….

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради