ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні на щиті навіки повернувся додому наш земляк – майстер-сержант ОВДІЙ Ігор Анатолійович, який героїчно загинув 28 березня 2022 року під час оборони міста Чернігів від російських окупантів.

Траурний кортеж з тілом загиблого Героя живим коридором, стоячи на колінах, зустрічали жителі та гості громади. На площі Героїв Небесної Сотні у Сновську відбувся офіційний мітинг-прощання з воїном, де всі присутні вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Секретар міської ради Наталія Авдієвська  висловила щире співчуття рідним і близьким загиблого захисника, подякувала всім воїнам,  які виборювали і виборюють незалежність нашій державі  і запевнила, що Перемога буде за Україною, адже ми на своїй землі  і захищаємо свій народ.

Літію за загиблим відслужив протоієрей Андрій, настоятель храму Преображення Господнього ПЦУ (м.Сновськ).

Поховали  Ігоря Овдія на Алеї Героїв на міському кладовищі. Трикратний салют біля його могили сповістив, що тут навіки спочив захисник України, який віддав своє життя за рідну землю, наблизивши нам всім Перемогу.

Військовий-розпорядник  передав дружині Ігоря Державний Прапор, як символ України, якій вірно служив її чоловік.

Дякуємо батькам за мужнього захисника і схиляємо голови в глибокій жалобі.

Стогне Сновська земля, приймаючи в обійми воїнів, які віддали життя за волю й світло для України та її народу. Не скоро ми всі зможемо оговтатись від нещадного горя, яке переживаємо разом з усіма близькими та рідними, прощаючись навічно з кращими синами нашої Вітчизни.

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю