ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сновщина знову в жалобі. Загинув наш земляк – молодший сержант  ДОРОШЕНКО Олександр Миколайович із Займища.

Народився Олександр 30 листопада 1985 року в с. Займище, закінчив 9 класів місцевої школи.  Вступив до Щорського  ПТУ № 7, де в 2003 році здобув професію тракториста. Працював водієм в ТОВ «Астра». Згодом почав займатися підприємницькою діяльністю.

З 28 квітня 2004 року по 4 жовтня 2005 року проходив строкову військову службу  у військовій частині А 2084, на посаді командира відділення.

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 16 квітня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації до роти охорони 2 відділу Корюківського РТЦК та СП.

З 18 жовтня 2023 року був відкомандирований до військової частини А 4784, де продовжив службу на посаді головного сержанта 1-го механізованого взводу 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону.

9 січня 2024 року в районі села Синьківка Куп’янського  району Харківської області, відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужню виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, Дорошенко Олександр загинув внаслідок ворожого обстрілу, отримавши поранення не сумісне з життям.

У захисника залишились вдома батьки, дружина і неповнолітні діти.

Висловлюємо щире  співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам та усім хто знав загиблого Героя. Неможливо передати той відчай і біль, який переживає кожен з них. Ми ніколи не пробачимо росії звірства, яке вона вчиняє проти українців і всього людства!

Слава Україні! Героям Слава!

Поховають Олександра у рідному Займищі.

Про рух траурного кортежу будемо повідомляти додатково.

Всім, хто хоче допомогти родині Героя. Надаємо номер банківської картки дружини – Дорошенко Сніжани Василівни: Приватбанк  5168745125896925

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради