ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Війна продовжує вести свій страшний лік і ми знову приголомшені болючою втратою. 28 лютого прийняв свій останній бій сержант ДМИТРИК Юрій Миколайович.

Народився Юрій 14 червня 1974 року в м. Короп, Чернігівської області.

У 1992 році закінчив Конотопське СПТУ №8, де отримав спеціальність «токар». З 1992 по1994 роки проходив строкову військову службу.

З березня 2014 по жовтень 2015 року призваний на військову службу за мобілізацією до Щорського РВК. З 2015 по 2018 роки  проходив військову службу за контрактом у складі 134 ОБ на посаді стрільця відділення охорони. Учасник бойових дій.

07.04.2022 року Дмитрик Ю.М. був призваний на військову службу за мобілізацією до роти охорони 2 відділу Корюківського РТЦК та СП на посаду командира відділення взводу роти охорони. З травня 2022 проходив військову службу у військовій частині А1376 на посаді командира відділення.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, виконуючи військовий обов’язок з оборони та відсічі збройної агресії російської федерації проти України, Юрій Дмитрик загинув 28 лютого 2024 року поблизу н.п. Пречистівка Волноваського району Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та  близьким загиблого. У світі ще не придумали таких слів аби розрадити вашу невимовну тугу. Ми можемо лише зберігати світлу пам’ять про всіх Героїв та нести її крізь покоління. Щоденна наша молитва – за цвіт нашого народу, його славних синів і доньок, які у розквіті сил віддали свою молодість, і найдорожче – життя, за кожного з нас.

Доземний уклін тобі, Юрію, і вічна шана за твій подвиг! Герої не вмирають, вони вічно житимуть на небесах і в нашій пам’яті!

Про дату та час поховання  Героя будемо повідомляти додатково.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради