» » ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Страшна біда з жахливою послідовністю стукає в наші двері. Сновщина отримала гірку звістку про те, що 30 березня в районі села Побєда Мар’їнської міської громади Покровського району Донецької області загинув наш земляк солдат ОМЕЛЯНЕНКО Микола Вячеславович із с. Великий Щимель.

Народився Микола 9 липня 1979 року в селі Великий Щимель, де закінчив 9 класів середньої школи. У 1997 році закінчив середнє професійно-технічне училище №7 м.Щорс, отримавши професію «тракторист – машиніст». З 1997 по 1999 року був призваний на строкову військову службу до військової частини А0525 на посаду водія.

Після служби в армії працював водієм в ВСП «Київська  дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та  експлуатації будівель і споруд»  АТ «Українська залізниця».

Вже в перший же день повномасштабного вторгнення Микола Омеляненко, не вагаючись, став на захист Батьківщини від лютого ворога і був призваний на військову службу по мобілізації  до військової частини А7333. У 2023 році отримав статус учасника  бойових дій.

Відданий військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, 30.03.2024 року Микола Омеляненко загинув під час  виконання службових обов’язків, в районі села Побєда  Мар’їнської  міської громади Покровського району Донецької області.

У загиблого залишились дружина, двоє неповнолітніх дітей та батьки.

Приносимо щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого. Стаємо на коліна перед подвигом Героя і перед безмежним горем родини, розділяємо ваш біль та сумуємо разом з вами. Не забудемо і не пробачимо десятків втрачених життів наших земляків, тисяч зламаних доль, десятків тисяч душ пошматованих на криваві клаптики…

Поховають Героя у рідному селі Великий Щимель. Про рух траурного кортежу будемо повідомляти додатково.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради