» » ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні у с.Жовідь був похований наш земляк, захисник України – старший солдат ШЕРЕМЕТ Артем Валерійович, який загинув від рук російських окупантів 9 березня 2022 року у бою біля с.Лукашівка, що на Чернігівщині.
Майже місяць через постійні обстріли не було можливості вивезти тіло Героя на його малу батьківщину.
Артем народився 25 вересня 1990 року, навчався у Городнянській школі, згодом пішов захищати цілісність і суверенітет України на сході держави, має статус учасника бойових дій в зоні АТО/ООС.
Дуже любив свою бабуся, до якої часто навідувався у гості в Жовідь. Саме сюди 6 квітня побратими Артема привезли його, щоб усім селом провести в останню путь. Він був єдиним сином в сім`ї, надією і опорою рідним.
Траурний кортеж з тілом Героя живим коридором, стоячи на колінах, проводжали у Городні, Сновську та селах Сновщини.
На церемонії поховання був присутній перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, військові, рідні, друзі, односельці. У скорботі схилилися біля закритої труни мати, батько і бабуся солдата, не дочекавшись сина й онука додому живим.
Місцевий священик відслужили поминальну службу, а трикратний салют біля могили сповістив, що тут навіки спочив захисник України, який віддав своє життя за рідну землю, наблизивши нам всім перемогу.
Щирі співчуття рідним і близьким.
Герої не вмирають! Слава Україні!